2 Eylül 2014 Salı

Bitenler Kulübü ( 1 )

     Merhaba, arkadaşlar bugün hem youtube hem de blog larda popüler olan bir tag ile karşınızda olacağım.
   
                                               Bakalım son zamanlarda neleri bitirmişim.


   
 Bitenler Kulübü ( 1 )1) Palmolive Vanilya Aşkı : İlk kullandığım palmolive duş jeliydi kokusu tek kelimeyle harika. Duş alırken banyo da gerçekten bir vanilya aşkı yaşıyorsunuz ayrıca şu ana kadar kullandığım palmolive ürünleri arasında koku olarak kalıcılığı en uzun olan buydu. Ancak tıpkı diğer palmolive ürünleri gibi bunun da içeriği oldukça kötü.

2) Palmolive Çilek Rüyası : Harika bir çilek kokusu bunun dışında anlatılacak pek bir şey yok vanilya aşkı için yazdıklarım burada da geçerli.

3)Palmolive Thermal SPA Cilt Yenileyici : Bu ürünün tamamını bitiremedim cildim de özellikle sırt bölgemde inanılmaz sivilcelenme yaptı neyse ki ürünü kullanmayı bırakınca sivilceler de geçti. Koku olarak başarılı ancak bir daha dünyanın sonu gelse bile almayacağım bir ürün.

4) Elidor Normal Tutuş İçin Işıltılı Wax : Bu ürünün ismi saçlarınızı mahvetmek için yağlandırıcı wax falan olmalıymış. Saça sürdüğünüzde en ufak bir tutuş gücü bile görmemeniz bir kenera bir de saça yağlı ve sert bir görünüm vermesiyle bende tam bir hayal kırıklığı yarattı bu ürün. 3. kullanımdan sonra bunu da çöpe yollamak zorunda kalıyorum.

5) Garnier Arındırıcı Tonik : Yüzümde yanma ve inanılmaz bir kaşıntı hissi oluşturdu. Eğer hassas bir cilde sahipseniz almadan önce iki kere düşünün derim. Arındırma konusunda aslında fena bir ürün değil. Eğer yağlı ve hassas olmayan bir cildiniz varsa bir şans verebilirsiniz bu ürüne. İçeriğinde alkol bulunan bir ürün. Matlaştırma konusunda ise herhangi bir etkisini görmedim kullandığım süre boyunca.

6) Garnier Saf ve Temiz Kırmızı Meyve Gücü Yüz Temizleme Jeli : Temizleme açısından pek başarılı bulduğumu söyleyemeyeceğim eğer bundan sonra arındırıcı ve temizleyici özelliği iyi bir tonik kullanmıyorsanız cildinizi bu ürünle tek başına temizlemeniz zor. Ayrıca hassas cildimde yanma ve kızarıklık gibi problemlere yol açtığı için bu üründe bitmeden çöpe gidenler arasında.

7) Vichy Termal Su : Fena değil ama bir Avene Termal Suyunun verdiği o ferahlığı ve rahatlık hissini veremiyor cildime. En yakın zamanda Avene Termal Suyuyla ilgili yorumlarımı da yazacağım.

8) Vichy İdealia Nemlendirici Krem : Yine pek hoşuma gitmeyen bir ürün benim yağlı cildim için nemlendirmesi çok fazla. Ayrıca düzenli kullanımda bende sivilce oluşumuna neden olduğu için çöpe gidenler arasında yerini alıyor.

Evet son zamanlarda bitirdiğim ürünler bu şekilde. Şimdi bir tekrar dönüp bakınca ne kadar kötü bir deneme dönemi geçirmişim diyorum insan bir üründen bile mi memnun kalmaz. Gerçi ürünlerin içeriği sizi rahatsız etmiyorsa ve hassas bir cildiniz yoksa yukarıda ki ürünlerin çoğundan olumlu sonuçlar alabilirsiniz ama dediğim gibi bende olumlu sonuçlar vermediler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder