31 Mayıs 2015 Pazar

Yves Rocher Kayısılı Peeling Yorumlarım

yves rocher kayısılı peeling

Merhaba, arkadaşlar! Umarım harika bir gün geçiriyorsunuzdur. Bugün sizlere bir süredir kullandığım bir peeling den bahsedeceğim. Cildimde ki özellikle burun bölgemde ki ölü derinin kontrolden çıkmasıyla bu ürünü almaya karar vermiştim. Daha önce Yves Rocher'ın tahıllı peeling ini kullanıp memnun kalmamıştım, bakalım bu nasıl sonuçlar vermiş?* Öncelikle ürünümüzün vaatlerine bir göz atalım:

Cildiniz aydınlanıyor, meyve etkisi ruhunuzu sarıyor! Cildinizde derinlemesine temizlik için Kayısı Çekirdeği...

Pürüzsüz ve canlı görünümlü bir cilt için bitkisel içeriğindeki Kayısı Çekirdeği tanecikleriyle cildinizi derinlemesine temizler, pürüzleri giderir ve yumuşatır. Uygulamanın ardından ışıldayan yumuşacık teninizde hoş bir meyve kokusu bırakır.

* Yves Rocher Kayısılı Peeling hakkında ki yorumlarıma gelirsek:

- Cildimde ölü deri yüzünden hafif pürüzlenmiş noktalarda güzel bir şekilde işe yaradı ve bu bölgeleri ölü deriden arındırarak pürüzsüz bir cilt yüzeyi bıraktı, ancak en fazla problem yaşadığım burun bölgesindeki performansı ne yazık ki yeterli gelmedi.  Cildinde ölü deri yüzünden pek sıkıntı yaşamayanlara etki yönünden yetecek bir peeling. 

- Yapı olarak  ürünü beğendim; kremsi yapıda ve tanecikleri cildimde herhangi bir olumsuz etkiye neden olmadı.

- Kokusu çok güzel! Buram buram mis gibi kayısı kokuyor. İnsana enerji veren türden bir kokuya sahip. :)

- Her ne kadar hassas cildimde herhangi bir irritasyona neden olmasa da içerik olarak pek iç açıcı bir ürün değil. Hassas cilde sahip kişilere tavsiyem, ilk kullanımda ürünü tüm yüzünüze uygulamak yerine minik bir bölgede kullanın ve ürünün etkilerini gözlemleyin. 

- Cildimde ölü deri sorununu pek yaşamadığım bölgelerde  pürüzsüzleştirme, cilde hafif bir ışıltı katma ve yumuşatma etkilerini görsem de ne yazık ki ölü deri sorununu fazlaca yaşadığım burun bölgemde bu etkilerini göremedim.

Eveeet, işte benim yorumlarım bu şekildeydi. Etki bakımından bana yeterli gelmemesi ve içeriğinin vasatlığı yüzünden tekrar alacağım bir ürün olmayacak. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere hoşça kalın :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder