2 Haziran 2015 Salı

I Love Strawberries and Cream / El Losyonu

I Love Strawberries and Cream / El Losyonu

Merhaba, arkadaşlar! Umarım harika bir gün geçiriyorsunuzdur. Ben ise güne şaka gibi bir başlangıç yapmış durumdayım. Üst üste gelen sınavların yan etkileri ortaya çıkmış olacak ki gün ve saat kavramları yok olup gitti bende, ayrıca gaipten sesler duymamda cabası. Bu sabah ( saat 6'da ) kapı zilinin çaldığını duydum ( halbuki zil çalmamış ) ama o kadar uykulu hissediyordum ki kendimi zilin çalmasına aldırış bile etmedim dedim ''zaten önemli bir şeyse telefonla ararlar'' Tam uykuma geri dönmüştüm ki bugün dermoeczanem den sipariş ettiğim ürünlerin kargoyla gelebileceğini hatırladım ve bunu hatırlamamla yataktan füze gibi fırlamam bir oldu ( Olaya bakar mısın kapının arkasındaki aileden, arkadaşlardan biri olsa miskinlikten kalkmayacağım , ama gelen kargo olunca ...) Kapıyı açtım ancak kimse yoktu ''herhalde ulaşamayınca gittiler'' diyerek balkona fırladım aklımca kargocu apartmandan çıkarken bağracağım buradayım diye :) Balkonda beklerken bir yandan da nasıl hitap etsem diye düşünüyorum kargocu bey ? aras kargo? heyyy! Evet, yaklaşık bir 5 dk bekleyip kimsenin apartmandan çıktığını göremedikten sonra annem uykulu uykulu yanıma geldi ve neden saat 6'da koridorda koştuğumu ve kapıya baktığımı sordu. Benim cevapta '' kargo idi galiba demin kapıyı çalan kaçırdım'' annem aldığı cevaptan sonra şöyle bir tepeden tırnağa süzdü beni ( kesin eyvah kaybettik çocuğu dedi içinden ) sonra da oğlum saat 6'da kargo mu gelir diyerek odasına geri döndü. Ben ise vay be ders çalışırken nasıl da içim geçmiş saat 6'ya kadar nasıl uyumuşum diye düşünüyorum. Anlayacağınız daha sabah olduğunu bile idrak edememişim kendimi önceki günün 18.00'inde falan sanıyorum :) Tabi sonrasında dün gece nasıl uyuduğumu ve güneşin aslında batmayıp daha yeni doğmaya başladığını anlamam ile sabahın köründe kahkahalara boğulmam bir oldu. Böylesine masum bir konu başlığına tıklayıp sıyıran bir blogger ın yaşamından bir kesit okuyan sevgili okuyucularımı daha fazla bekletmeden kremi yorumlamaya geçeyim ( Bu anlattıklarımdan sonra krem yorumunu okuyacak kimse kalmış mıdır acaba :) ) ... Yine bir 5 dk gülme krizine girdikten sonra; arkadaşlar demin bir şey fark ettim de kremle ilgili yorum yapabileceğim bir şey yok :) Cidden biraz düşününce yazacak bir şeyini bulamadım kremin, ne doğru düzgün vaadi olan ne de belirgin herhangi bir etkisi olan bir ürün. Yani yorum diye sayarsanız kokusunun ve ambalajının güzel olduğunu söyleyebilirim. Tatlı kokuları seven biriyseniz ve ellerinizi nemlendirme gibi bir sorununuz da yoksa kısacası ürünü sadece keyfi olarak kullanacaksanız deneyebilirsiniz. Elleri nemlendirme konusunda başarısız, içerik olarak vasatın altında, açıkçası ben bile bu ürünü neden aldığımı bilmiyorum. ( Yalan, bal gibi de biliyorum, şu ambalajın tatlılığına bakar mısınız resmen al beni diye yalvarıyor ürün)

Acaba bu konumla yılın en alakasız bakım ürünü yorumlayan blogger'ı olarak kayıtlara geçebilir miyim? :) Neyse bu konuda bir kenarda dursun, belki gelecekte baktıkça gülümsetir beni. Haribo tadında bir çarşamba günü geçirmeniz dileğiyle hoşçakalın :)

6 yorum:

 1. Valla sonuna kadar okudum ve çok eğlendim :-) Hahahaha hala gülüyorum senin sabahki halini gözümün önüne getirdikçe :-)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Eğlenmene sevindim, bende aklıma geldikçe gülüyorum o şaşkın halime :)

   Sil
 2. Ay çok güldüm ya :D Farklı birşeye mi bastım diye yukarı baktımya nerde bu kremin yorumu diye ^-^ Yazının sonunda farketmen komaya soktu beni, birde 'Kargocu bey' ..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haha konuyu yazarken bende aynı tepkiyi vermiştim ''nerede bu kremin yorumu'' diye :)

   Sil
 3. bayıldığım bir el kremi :) güzel bir yazı :)

  YanıtlaSil